“Hizmet ve yatırımlar AK Parti'yi başarıya, Edirne'yi de yukarılara taşıyacak”

AK Parti Edirne İl Başkanı Belgin İba, ilçe ve belde belediye başkanları ile toplantıda bir araya geldi. Her ayın ilk haftasını belediye başkanları ile toplantıya ayırdıklarını ifade eden Başkan İba, hizmet ve yatırımların AK Parti'yi başarıya, Edirne'yi de yukarılara taşıyacak en önemli unsur olduğunun altını çizerek gönül belediyeliğinin önemine vurgu yaptı.
Bu haber 2021-06-08 17:44:02 eklenmiş ve 582 kez görüntülenmiştir.

AK Parti Edirne İl Başkanı Belgin İba, parti binasında ilçe ve belde belediye başkanlarıyla toplantıda bir araya gelerek, hizmet ve yatırımlar hakkında bilgi alışverişinde bulundu.

“Edirne için en iyisini yapabilmenin yolu, birlik olmaktan geçiyor!”

Belediyelerin devam eden yatırımları ve projeleri hakkında bilgi alan Başkan İba; “2023 yılı hedeflerimiz için hazırladığımız çalışma programını gerçekleştirdiğimiz toplantılarla ve yaptığımız İlçe ziyaretlerinde teşkilatımıza anlattık. Edirne için en iyisini yapabilmenin yolu, birlik olmaktan geçiyor. Belediye Başkanlarımızla aylık görüşmemizi gerçekleştirdik. Teşkilatlarımız ve belediyelerimizle el ele, bir ve beraber olarak Edirne’miz için çok işler başaracağız! Bizim belediyeciliğimiz Gönül Belediyeciliğidir” ifadelerine yer verdi.

“Hepimizi birleştiren ortak amaç tek bir dava ve gönül işidir”

2023 hedeflerine ulaşmak için önemli süreç ve büyük projelerin olduğunu vurgulayan Başkan İba; “Önümüzde önemli bir süreç ve hedefimizde büyük projeler var. Edirne’mizin farklı farklı ilçelerinden, beldelerinden geldiniz. Ve hepimizi birleştiren tek bir ortak amaç, tek bir dava ve gönül işi için buradayız. Bu süreci başarıyla tamamlamak, 2023 hedeflerimize layıkıyla ulaşmak için her birimizin özveriyle çalışması gerekiyor” ifadelerine yer verdi.

Vatandaşların evvela yakınlık sonrasında hizmet ve yatırım beklediğini ifade eden Başkan İba, AK Parti’nin şiarının gönül belediyeciliğine dayandığını aktardı.

“Gönül belediyeciliğinde vatandaşın kalbine dokunabilmek var”

Yapılan hizmetlerin ve yatırımların başarıya, Edirne’yi de yukarılara taşıyacak en önemli unsur olduğunun altını çizen İba; “Ancak bununla birlikte yatırımlarımız kadar önemli bir başka konu ise, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın da her fırsatta belirttiği üzere "Gönül Belediyeciliği" noktasıdır.” dedi.

Çünkü bu davanın da, Edirne'nin de sizlere, bizlere, gönül birliğimize çok ihtiyacı var. Her zaman olduğu gibi: GÖNÜL BELEDİYECİLİĞİ kazanır” şeklinde konuştu.

Gönül Belediyeciliğinin vatandaşın kalbine dokunabilmek olduğuna değinen Başkan İba, hizmet için çalışırken, vatandaşlarla iletişimi yürekten ve en samimi şekliyle kurabilmenin büyük önem taşıdığını ifade etti. Başkan İba, belediye başkanları ile yaptığı toplantıda her bir vatandaşla tek tek temas kurup hepsinin gönlünde yer edebilmek için gece gündüz demeden canla başla çalışmaları sürdürmek gerektiğini belirtti.

ETİKETLER :
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer 3.SAYFA haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
E-Mail Bülten Kaydı
Arşiv Arama
- -
EDİRNE ÖNCÜ HABER
© Copyright 2021 EDİRNE ÖNCÜ . Tüm hakları saklıdır. Bu site Gazi SOFT haber yazılımı alt yapısı ile yapılmıştır.
GÜNDEM
SPOR
SİYASET
EĞİTİM
DÜNYA
Balkanlar
Balkanlar Makale
E- Dergi
Genç Evladı Fatihanlar