TYBB GENEL BAŞKANI EDİRNE'DEYDİ

Ülke genelinde faaliyet gösteren en kapsamlı basın birliği olan Türkiye Yerel Basın Birliği Genel Başkanı Nezir Karayün ve yönetim kurulu üyeleri şehrimize geldi. TYBB Edirne İl Başkanı Erdoğan Demir ve il yöneticileriyle görüştü. Bu arada Genel Başkan Karayün basın toplantısı yaparak birliğin çalışmaları konusunda açıklamalarda bulundu.
Bu haber 2021-09-28 14:31:27 eklenmiş ve 1132 kez görüntülenmiştir.

Ziyarette TYBB Edirne Şube Başkanı Erdoğan Demir, Genel Sekreter Ahmet Topaç, Yönetim Kurulu Üyesi Fikri Ak, Denetim Kurulu Üyesi Mert Soylu, Şube Üyesi Fikri Yalın ile UHA Edirne Temsilcisi Şafak Çekver ile TYBB Genel Merkez Yönetim Kurulu Üyesi Ercan Kutlu ile Sebahattin Acar’da hazır bulundu.

Yerel basının sorunlarını konuşmak için bir araya geldiklerini söyleyen Karayün, yerel basının ayakta kalması için daha fazla desteklenmesi gerektiğine değindi.

Derneğin Edirne Şube Başkanı Erdoğan Demir'in yerel medyada başarılı çalışmalar yaptığını ifade eden Türkiye Yerel Basın Birliği Derneği Genel Başkanı Nezir Karayün; “45 ilde şube ve temsilcilikleri bulunan Türkiye Yerel Basın Birliği ailesiyiz. Bu ailenin 6 şubesi var, 40 temsilcimiz var. Bu şubelerin arasında en aktif çalışan Erdoğan Demir'e teşekkür ederizBu başarılı çalışma için kendisine dernek adına bir plaket takdim etmek istedik" dedi.

Nezir Karayün, Türkiye Yerel Basın Birliği Edirne Şube Başkanı Erdoğan Demir’e yapılan çalışmalardan dolayı dernek adına onurluk takdim etti. 

Karayün’ün ziyaretinden dolayı memnun olduklarını söyleyen Türkiye Yerel Basın Birliği Edirne Şube Başkanı Erdoğan Demir, yerel basına destek olmaya devam edeceklerini ve yapacakları ziyaretlerde yaşanan sorunları konuşacaklarını dile getirdi.

ETİKETLER :
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer GÜNCEL haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
E-Mail Bülten Kaydı
Arşiv Arama
- -
EDİRNE ÖNCÜ HABER
© Copyright 2021 EDİRNE ÖNCÜ . Tüm hakları saklıdır. Bu site Gazi SOFT haber yazılımı alt yapısı ile yapılmıştır.
GÜNDEM
SPOR
SİYASET
EĞİTİM
DÜNYA