Elektrik Kesintisi Yaşanacak

Planlı bakım ve onarım çalışmaları sebebiyle elektrik kesintileri yaşanacak.
Bu haber 2019-10-31 12:02:33 eklenmiş ve 135 kez görüntülenmiştir.
pendik escort

Planlı bakım – onarım çalışmaları sebebiyle Edirne’de elektrik kesintileri yaşanacak. Farklı tarih ve saatlerde yaşanacak elektrik kesintilerinden bazı mahalleler etkilenecek. Trakya Elektrik Dağıtım AŞ (TREDAŞ) tarafından yapılacak planlı bakım ve onarım çalışmaları sebebiyle 6-7 Kasım 2019 tarihlerinde Edirne’de elektrik kesintileri yaşanacak.


06 Kasım 2019 Çarşamba günü 09.15 ile 12.15 saatleri arasında Fatih Mahallesi‘ne bağlı İbrahim Ay Caddesi, Zeki Tatlı Sokak, 4. Sokak, Tahsin Şıpka Caddesi, Ahmet Yıldız Sokak ve 6. Sokak elektriksiz kalacak.


06 Kasım 2019 Çarşamba günü 13.30 ile 16.30 saatleri arasında Sarıcapaşa Mahallesi‘ne bağlı Sarıca Paşa Cami Cadesi, kısmi olarak Kadirhane Caddesi, Çukur Sokak, Kayış Ahmet Sokak, Derviş Bey Sokak ve Medrese Ali Bey Mahallesi‘ne bağlı Çukur Çeşme Sokak, Hastane Yokuşu Sokak, kısmi olarak Ayşekadın Cami Sokak elektriksiz kalacak.07 Kasım 2019 Perşembe günü 09.15 ile 12.15 saatleri arasında Abdurrahman Mahallesi’ne bağlı Şehit İstiklal Vardar Caddesi, Selamalmaz Sokak, Dikilitaş Sokak, Hacı Arif Sokak ve bağlı diğer sokakları elektriksiz kalacak.


07 Kasım 2019 Perşembe günü 13.30 ile 16.30 saatleri arasında Abdurrahman Mahallesi‘ne bağlı Tarla Kapı Caddesi, Şehit İstiklal Vardar Caddesi, Nazır Çeşme Sokak, Tavanlı Çeşme Sokak, Abdurrahman Çıkmaz Sokak, Tarla Kapı Çıkmaz Sokak, Süleçelebi Fırın Sokak, Süleçelebi Camii Sokak, Kalaycı İbrahim Ağa Sokak, Amire Sokak, Aydın Sokak, Murat Şener Sokak ve Cabi Sokak elektriksiz kalacak.
ETİKETLER : edirne / edirne elektrik kesintisi / edirne haber
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer 3.SAYFA haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
E-Mail Bülten Kaydı
MEDİNE CANLI
Arşiv Arama
- -
EDİRNE ÖNCÜ HABER
© Copyright 2020 EDİRNE ÖNCÜ. Tüm hakları saklıdır. Bu site Gazi SOFT haber yazılımı alt yapısı ile yapılmıştır.
GÜNDEM
SPOR
SİYASET
EĞİTİM
DÜNYA
Balkanlar
Balkanlar Makale
E- Dergi
Genç Evladı Fatihanlar