“Edirne için hep beraber çalışacağız”

AK Parti Edirne Merkez İlçe Başkanlığı görevine getirilen Önder Özcan, mazbatasını İl Başkanı Belgin İba’nın elinden aldı. İl Başkanlığı binasından düzenlenen basın toplantısında konuşan Belgin İba, “Edirne’mizde tüm teşkilatlarımızla milletimize hizmet yolunda hep birlikte var gücümüz ile çalışmaya devam edeceğiz” dedi.
Bu haber 2020-01-30 16:53:10 eklenmiş ve 264 kez görüntülenmiştir.

AK Parti Edirne Merkez İlçe Başkanlığı görevine getirilen Önder Özcan, mazbatasını İl Başkanı Belgin İba’nın elinden aldı. İl Başkanlığı binasından düzenlenen basın toplantısında konuşan Belgin İba, “Edirne’mizde tüm teşkilatlarımızla milletimize hizmet yolunda hep birlikte var gücümüz ile çalışmaya devam edeceğiz” dedi.

AK Parti Merkez İlçe Başkanlığı görevine getirilen Önder Özcan için parti binasında mazbata töreni düzenlendi. AK Parti Edirne İl Başkanı Belgin İba, Genel Başkan Yardımcısı Teşkilat Başkanı Erkan Kandemir’in başkanlığında, Teşkilat Başkan Yardımcısı Mustafa Köse, Bölge Koordinatör Milletvekili Tülay Kaynarca ve Edirne Milletvekili Dr. Fatma Aksal ile genel merkezde yaptıkları istişare ve değerlendirmeler sonucunda AK Parti Edirne Merkez İlçe Başkanlığı’na Önder Özcan’ın getirildiğini dile getirdi.

“Milletimize hizmet etme yolunda çalışmalarımızı sürdüreceğiz”

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın  ‘AK Parti, ülke sathındaki bütün teşkilatlarıyla, bütün birimleriyle, bütün mensuplarıyla kendini bu millete adayan büyük bir kadronun eseridir’ sözünden yola çıkarak çalışmalarını sürdüreceklerini vurgulayan İl Başkanı Belgin İba; “Edirne’mizde tüm teşkilatlarımız ile milletimize hizmet yolunda hep birlikte çalışmaya var gücümüz ile devam edeceğiz” dedi.

 AK Parti Edirne Merkez İlçe Başkanlığı’na getirilen Önder Özcan’ı tebrik eden İl Başkanı İba,

 Edirne teşkilatına ve AK Parti camiasına hayırlı, uğurlu olmasını diledi.

“Partimizde eski-yeni diye bir kavram yoktur”

AK Parti’nin yeni hizmet binasındaki ilk toplantıyı yapmanın mutluluğunu yaşadıklarını belirten AK Parti Edirne Milletvekili Fatma Aksal; “Önümüzde bir kongre süreci var. Kongre sürecine giderken partimizde bazı değişimler oluyor. Merkez İlçe Başkanlığı görevine de Önder Özcan atandı. Kendisini tebrik ediyorum. Rabbim hayırlı hizmetler yapmayı nasip etsin” dedi.

“Edirne’yi daha iyi yerlere taşıyacağız”

AK Parti’de eski-yeni diye bir kavram olmadığını vurgulayan Aksal “Bu davaya, bu ülkeye bu partiye hizmet eden herkesten Allah razı olsun. Bu bir bayrak yarışıdır. Daha önce partinin çeşitli kademelerinde görev almış arkadaşlarımız da aramızda. Hep birlikte Edirne’yi daha iyi yerlere taşımak için gecemizi gündüzümüze katıp var gücümüzle mücadele ve çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Kongre sürecinde ilk olarak ilçe kongrelerimizi tamamlayacağız. Arkasından il kongremizi yapıp önümüze bakacağız. Yapacak çok işimiz var” ifadelerine yer verdi.

“AK Parti’yi merkezde birinci parti yapacağız”

Referans ve olumlu düşünceleri için MKYK üyesi Milletvekili Dr. Fatma Aksal ve İl Başkanı Belgin İba’ya teşekkür eden AK Parti Edirne Merkez İlçe Başkanı Önder Özcan;  şahsına gösterdikleri teveccühten dolayı mutlu ve gururlu olduğunu söyledi.

Atandığı görevin millete hizmet etme noktasında büyük bir bayrak yarışı olduğunu vurgulayan Özcan; “2023 hedefi için her seçimden üç ay önce kurulan Seçim Koordinasyon merkezi bugün itibarıyla kurulmuşçasına 24 mahalle artı TOKİ ve 36 köy başkanlarımız ve temsilcilerimiz ile yapacağımız programlar eşliğinde yılmadan usanmadan gece gündüz çalışarak merkezde 1. parti yapacağımıza inancımız tamdır” şeklinde konuştu.

Adalet ve Kalkınma Partisi’nde birleşmeye ve bütünleşmeye davet eden Özcan, birlikte ve beraber daha güçlü olacaklarını söyledi.  Geçmişte hiçbir siyasi /şahsi beklenti içinde olmadan seçim zamanı ve diğer zamanlarda,  gece-gündüz,  yağmur-çamur demeden çalışmış, sonra bir şeklide kenara çekilmiş olan AK sevdalılarına seslenen Özcan; “O isimsiz yiğitlere vefa göstermek boynumuzun borcudur. Bu güzel günde, o güzel insanlardan Hakk’a yürümüş olanları rahmetle yâd ediyorum” dedi.

“Uyum ve güven içerisinde var gücümüzle çalışacağız”

AK Parti Merkez İlçe Başkanı Özcan, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın söylediği gibi sessiz çoğunluğun sesi, mağduru mazlumu gözeten olabilmek için çıkılan bu kutlu davada Dr. Fatma Aksal ve İl Başkanı Belgin İba yönetimi ile uyum ve güven içerisinde yönetim kurulu ve mahalle başkanları ile Edirne’ye hizmet edebilmek için çalışmalar yapacaklarını söyledi.

En kısa sürede çalışma ekibini kuracaklarını belirten Özcan, sınırlı sayıda kalmayacaklarını ve ekibin tüm Edirne’den oluşacağını vurguladı.

“Ayrımcılığa asla izin vermeyeceğiz”

Ayrımcılık tohumu atanlara ve nifak tohumu ekmek isteyenlere asla izin vermeyeceklerini dile getiren Özcan; “Eskilerin bir sözü ile ; “Gözü açık olana gün aydınlanmıştır, gün ışımıştır, gün aklanmıştır” derler. Edirne’nin gününün ışıdığı, aydınlandığı, AK’landığı günlere yürüyeceğimiz bu kutlu yolculuğumuzda Allah yar ve yardımcımız olsun” dedi.

AK Parti Binası’nda düzenlenen toplantıya İl Kadın Kolları Başkanı Nergiz İnce, il ve ilçe yöneticileri ile AK Partililer katıldı.

ETİKETLER :
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer 3.SAYFA haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
E-Mail Bülten Kaydı
MEDİNE CANLI
Arşiv Arama
- -
EDİRNE ÖNCÜ HABER
© Copyright 2020 EDİRNE ÖNCÜ a. Tüm hakları saklıdır. Bu site Gazi SOFT haber yazılımı alt yapısı ile yapılmıştır.
GÜNDEM
SPOR
SİYASET
EĞİTİM
DÜNYA
Balkanlar
Balkanlar Makale
E- Dergi
Genç Evladı Fatihanlar