Toplu Göçmen Akımı Olabilir.

Yunan-Türk Sınırına Toplu Göçmen Akımı Olabilir. Avrupa Sınır ve Sahil Güvenlik Ajansı Frontex tarafından yayınlanan rapora göre,Türkiye koronavirüs ile ilgili kısıtlamaları kaldırdığında Avrupa’ya yeni bir göçmen akını olabileceği uyarısında bulunuyor.
Bu haber 2020-05-04 13:24:33 eklenmiş ve 167 kez görüntülenmiştir.
pendik escort

Die Welt gazetesinde yayınlanan haberde,Frontex’in raporunda, Türkiye’de kısıtlamalar gevşer gevşemez Çanakkale, İstanbul ve İzmir gibi bölgelerden göçmenlerin yeniden Yunan-Türk sınırına kitlesel olarak hareketlenebileceği belirtiliyor.Avrupa Sınır ve Sahil Güvenlik Ajansı Frontex tarafından yayınlanan rapora göre,Türkiye koronavirüs ile ilgili kısıtlamaları kaldırdığında Avrupa’ya yeni bir göçmen akını olabileceği uyarısında bulunuyor.Venezuela’da Darbeci Guaido’nun bir Avrupa ülkesi büyükelçiliğine sığınacağı iddia edildi.Venezuela’da Darbeci Guaido’nun bir Avrupa ülkesi büyükelçiliğine sığınacağı iddia edildi. Die Welt gazetesinde yayınlanan haberde, Frontex’in raporunda, Türkiye’de kısıtlamalar gevşer gevşemez Çanakkale, İstanbul ve İzmir gibi bölgelerden göçmenlerin yeniden Yunan-Türk sınırına kitlesel olarak hareketlenebileceği belirtiliyor.


Öte yandan Yunanistan Meriç sınır bölgesinde ve Ege Denizi’nde kaçak göçmen geçişlerini kontrol altına almak üzere teyakkuzda olmaya devam ediyor. Güvenlik güçleri, Frontex’in yardımıyla da 24 saat sınır bölgelerinde devriye nöbetlerini aralıksız sürdürüyor. Meriç sınır bölgesinde Silahlı Kuvvetler tarafından çit çalışmaları da aralıksız devam ediyor

Avrupa Sınır ve Sahil Güvenlik Ajansı Frontex tarafından yayınlanan rapora göre, Türkiye koronavirüs ile ilgili kısıtlamaları kaldırdığında Avrupa’ya yeni bir göçmen akını olabileceği uyarısında bulunuyor.Die Welt gazetesinde yayınlanan haberde, Frontex’in raporunda, Türkiye’de kısıtlamalar gevşer gevşemez Çanakkale, İstanbul ve İzmir gibi bölgelerden göçmenlerin yeniden Yunan-Türk sınırına kitlesel olarak hareketlenebileceği belirtiliyor.


Kaynak: noktabursa.com.tr

ETİKETLER :
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer GÜNCEL haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
E-Mail Bülten Kaydı
MEDİNE CANLI
Arşiv Arama
- -
EDİRNE ÖNCÜ HABER
© Copyright 2020 EDİRNE ÖNCÜ. Tüm hakları saklıdır. Bu site Gazi SOFT haber yazılımı alt yapısı ile yapılmıştır.
GÜNDEM
SPOR
SİYASET
EĞİTİM
DÜNYA
Balkanlar
Balkanlar Makale
E- Dergi
Genç Evladı Fatihanlar